Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Sjam Si Vajzat E Tjera

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
si tja bej me ty sdi,
sun po dal as ne kujshi
xhelozon dhe 's me beson,
nate e dite me kontrollon
une e di se shume me don,
por pak e tepron
po frigohesh mos te mashtroj dhe kjo t nervozon
une nuk jam si vajzat tjera,
jam ajo qe ste tradhton

Amaaaaaaaaan of of aman

ska nevoj djale per me m rrujt,
sjap as zemren tjeterkujt
veq per veti ke me m pas
e krejt bota le te plas
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)