Mandi - Iku Dashuria Ime Vajz

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ike larg dhe su ktheve
Dhe për mua nuk mendove
I kujtoj ato vite
Që përmend dashuri

REF:(2x)
Iku dashuria ime vajz
Ti s'mendove pak per mua
vall

I kujtoj.. ato puthje
Që për mua janë një kujtim
Një kujtim
Për dashurin
Në shpirt në zemër.. ato rrin

REF:(4x)
Iku dashuria ime vajz
Ti s'mendove pak per mua
vall
Lej lej lej lej .........
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)