Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Meda - Sje E Para As E Dyta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qdo ditë t'shoh e qdo ditë m'sheh,mos u ban se nuk me njeh, edhe pse s'kemi nejt bashk mirë e di qka je tuj dasht

Ref;2x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu

Unë spo flas e ti spo flet,zemrat
tona flasin vet n'syt e tu po e shoh unë se per mu po rrin pa gjumë

Ref;3x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)