Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Mos Me Thuaj Me Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te dashuroje
Keto dy fjal shume i kam degjuar e s'me behet te besoj
Me mira here dhe kete here ti prap e thua
Me perkedhel qe une ta ndjej

S'je as e para as e fundit
Ti s'do jeshe por mos ma be asnjehere
Mos ma sfido kaq leht
Ti mos guxo kete loje une e kam bere perhere

Mos me thuaj me fal mos me thuaj gjithmone
Vetem zoti te fal dhe dashuron
Sepse skllav jo nuk jam mbreteresh ty s'te kam
Bindem dhje jo s'te lejoj

Te meshiroj perdor fjalen te dua
E akuzon e bene pa vlere
Ti s'e kupton s'mund jo, te ma hedhesh mua
Se profesor jam dhe do te jem

S'je as e para as e fundit
Ti s'do jeshe por mos ma be asnjehere
Mos ma sfido kaq leht
Ti mos guxo kete loje une e kam bere perhere
Mos me thuaj me fal!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)