Vjollca Haxhiu - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
asnje her asnje her smundem me t'harru sa her du turrej ma shum te du mos thuaj mos thuaj pa ty te jetoj pa ty jeten sdua ta mendoj...


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke

te dua te dua kshtu si je pergjithmon ne zemren time vendin e ke

asnje her asnje her smundem me t'harru sa her du turrej ma shum te du mos thuaj mos thuaj pa ty te jetoj pa ty jeten sdua ta mendoj..


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke
te dua te dua kshtu si je
pergjithmon ne zemren time vendin e ke


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke
te dua te dua kshtu si je pergjithmon ne zemren time vendin e ke
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)