Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Fotomodele

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Në kopertinën e revistës
në fletën e parë të saj
pashë unë një fytyrë të njohur
që në shpirt të fshehur e mbaj
pashë unë një fytyrë të njohur
që në shpirt të fshehur e mbaj

Revistën e rrëmbeva
dhe nisa ta shfletoj
nga një vajzë të thjeshtë
modele unë të shikoj

Revistën e rrëmbeva
dhe nisa ta shfletoj
nga një vajzë të thjeshtë
modele unë të shikoj

Fotomodele bukuroshe
sa shumë ti ke ndryshuar
me veshje fantastike
je zbukuruar

Fotomodele bukuroshe
sa shumë ti ke ndryshuar
me veshje fantastike
je zbukuruar

Me atë emër të panjohur
me sy me lente blu
ndoshta e ke harruar
atë jetë që ke jetu
ti ndoshta e ke harruar
atë jetë që ke jetu

Revistën e rrëmbeva
dhe nisa ta shfletoj
nga një vajzë të thjeshtë
modele unë të shikoj

Revistën e rrëmbeva
dhe nisa ta shfletoj
nga një vajzë të thjeshtë
modele unë të shikoj

Fotomodele bukuroshe
sa shumë ti ke ndryshuar
me veshje fantastike
je zbukuruar

Fotomodele bukuroshe
sa shumë ti ke ndryshuar
me veshje fantastike
je zbukuruar

Revistën e rrëmbeva
dhe nisa ta shfletoj
nga një vajzë të thjeshtë
modele unë të shikoj

Revistën e rrëmbeva
dhe nisa ta shfletoj
nga një vajzë të thjeshtë
modele unë të shikoj

Fotomodele bukuroshe
sa shumë ti ke ndryshuar
me veshje fantastike
je zbukuruar

Fotomodele bukuroshe
sa shumë ti ke ndryshuar
me veshje fantastike
je zbukuruar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)