Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Moj Saranda Moj Delvine

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E moj saranda moj delvine
E moj saranda moj delvine

Kush ta prishi bukurine
Kush ta prishi bukurine

E moj saranda moj delvine
E moj saranda moj delvine

Ty kush ta prishi bukurine
Ty kush ta prishi bukurine

E moj sarande,e moj delvine
TY kush ta prishi
moj bukurinne *2x*

Autobuzat shkojne e vijne
Autobuzat shkojne e vijne

moj sarande moj delvine
moj sarande moj delvine

e moj saranda moj delvine
e moj saranda moj delvine

kush ta prishi bukurine
kush ta prishi bukurine *2x*
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)