Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Ca Po Pret

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lyrics: Artan Genti
Studio: TanKilla Records.
producer: TanKilla (ARTANI)

Ref: The Flow ft. TanKilla
cow cow // ço ça po pret
cow cow // dridhe per lezet

cow cow // ço ça po pret
cccccow // dridhe per lezet

Versi 1: The Flow
Po filloj hiç pa pritu / mir sju gjet si fillim
Tankilla ktu me mu / jena mledh per argetim
ME bukuroshe // me sy kaltroshe
me gotat plot // ktu nuk ban me i pas boshe
ma shok nga shkodra edhe krejt shqiprija
taman per lezet siç e don dhe shoqnija
dhe te mirat sonte // ktu jan me ne
po e dridhin trupin shum qenkan nxee

SE
Beata E ban t veten / une Thom T VERTETEN
ma se ta shkruj tekstin un e djegu letren
E fus ne trum / ater e kam msu
une inxhizoj // ju per me nigju
veç per argetim / per ato qe din me dridh
dhe per qefin tim / per ata qe kan Stil
çonu krejt n ´ kam / nuk po kerkoj fam
veç durt perpjet // festoni tetaan

Ref: The Flow ft. TanKilla
cow cow // ço ça po pret
cow cow // dridhe per lezet

cow cow // ço ça po pret
cccccow // dridhe per lezet

Versi 2: TanKilla
TanKilla un jam gati // n´club me shku
veshem cool // shum sexy hiç pa pritu
clubi plot kenka mush // ku me presin me dashni
albobloodz vllaznit e mi // SONTE du pi
SONTE une du me knu // SONTE du mu argetu
vajzat mat mira // n´club un i kam pru
baby sonte // duke shum mir
hajde mu afro pak // st´´lidhi me zhinxhir

du me kcy un me ty // edhe ti me mu
du me pi un me ty // edhe ti me mu
nese GJA te mungon // ti munesh mem than
NA jena V.I.P. // ndryshe nga tetan
mos m´thuj n´vesh // e dij ça... don me pru
bjeri shoqet tuja // for my shqipes ktu me mu
clubin pesh me cu // kur jena bashk.. me ju
ku ka Albo Bloodz // femnat vin mu argetu

Ref: The Flow ft. TanKilla
cow cow // ço ça po pret
cow cow // dridhe per lezet

cow cow // ço ça po pret
cccccow // dridhe per lezet

Outro: The Flow
make a klap maka a klap
4 the ladys in the club
lake a klap maka a clap
4 the byz from my hood
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)