Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Mix The Songs

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yeahh tankilla

Mere albumin ,mere n'inrenet
Kom bo 10 kong mere cka
po pret hic nuk du pare hic nuk
du fam..........

Duket inatcori,shifet qe uren
Qejfi nuk ja ka kurr nuk ka
pa kur nuk ka ngu shi seni
per mu tankilla dit per dit
nstudio tu prodhu........

Krejt rumbullak ,me vllazni
kallabllak duke mri ka ni hap
e boj ka ni vrap-vrap kujdes me.......
djal shkodran..............

Spo muj me besu- po qonka e vertet
Je e vetmja femen qe du nket jet
un ta jap besimin-ti mere guximin
vetem ZOTI madh e din ku e kom
qellimin.............

o sa lezet ku hi natmosfer mkallin
kto femnat si ndimer dhe nver
un knoj kur vi une knoj ca du
ti se din ca du e ca sdu
heej look-o afrohu pak te une
ta kallim ket nat sonte nuk ka
fundd.........

tankilla un jom gati per me shku
vishem shum cool sexy hic pa kujtu
......pm mpresin me dashni.................

normal qe jena gangser jena shqiptar
lek neper dur valixhet me tbardh
qe nmjedis tbelgjikes me thik e allti
kush osht aj pidh none motre npidh ja ci......
.....

kush osht ki reper qe mshitet si peder
...qe i kom shpejt qe i then ti nuk din me .
per hip-hop nuk ku tru ca karin ki me mu
hic smerem me ju na jena gangsa rim
me belagji kur sum ngjen shpi probleme
npolici.......................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)