Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Moj E Mira

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj e mirë
Moj e mirë në majë të bjeshkës
Që më ngjan si lule e pjeshkes ndalu pak
Ndalu pak të them nje fjalë
Zemrën time ç'e ke marrë ti
Pritmë moj
Pritmë moj e mirë e nanës
Që më ngjan si lule e thanës
Ndalu pak
Ndalu pak të them një fjalë
Zemrën time ç'e ke marrë ti

refreni:2x
Nuk rri dot pa t'marrë për nuse
S'rri pa ty moj buzëburbuqe
S'rri pa ty moj sylarushe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)