Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Motrat Mustafa - Kaj Moj Qiko Kaj Me Za

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kaj moj qiko,durt me kane
kaj qiknin o moj qe ka me t'lane
kaj qiknin o moj qe ka me t'lane

kaj moj qiko,kaj me za e
se ti qik o moj nuk bahesh ma e
se ti qik o moj nuk bahesh ma e

luj moj cucu luj shamin basem o
luj moj cucu luj shamin basem o

martojm vllaun ton
dot bajm dasem o

martojm vllaun ton
dot bajm dasem o

luj moj cucu o luj shami t'kuqe
luj moj cucu o luj shami t'kuqe

sonte do t'jesh cuc neser nuse o
sonte do t'jesh cuc neser nuse o

ilir aga o ylli more ylli oo
ylli more ylli oo

t'ka rrit nana o si rrem trandofili
si rrem trandofili o

si rrem trandofili o
nana te ka rrite o
nana te ka rrite o

po t'martone o
me ma t'miren qike o
me ma t'miren qike o

ilir aga o ylli more ylli oo
ylli more ylli oo

t'ka rrit baba o si rrem trandofili
si rrem trandofili o

si rrem trandofili o
baba te ka rrite o
baba te ka rrite o

po t'martone o
me ma t'miren qike o
me ma t'miren qike o

albumi:si diku
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)