Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan - Me Mungon (Te Kerkoj)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse s´kupton qe me mungon
Zemer tash per mua
nuk ka gezim!
Ti pa mua, une pa ty
Kurre s´do te jemi bashke te dy
Do me harrosh mua. Lamtumire!!

REF:
Te kerkoj, te endrroj
Asgje s´eshte si me pare
Shume ndryshove zemer tash
Me mungon...
Le te ik, le te shkoi
Se ti mua nuk me do
A thua pse nuk kupton
Se te dua, se te dua!

Pse s´kupton qe me mungon
Zemer tash per mua
nuk ka gezim!
Ti pa mua, un pa ty
Kurre s´do te jemi bashke te dy
Do me harrosh mua. Lamtumire!!

REF:
Te kerkoj, te endrroj
Asgje s´eshte si me pare
Shume ndryshove zemer tash
Me mungon...
Le te ik, le te shkoi
Se ti mua nuk me do
A thua pse nuk kupton
Se te dua

Te kerkoj, te endrroj
Asgje s´eshte si me pare
Shume ndryshove zemer tash
Me mungon...
Le te ik, le te shkoi
Se ti mua nuk me do
A thua pse nuk kupton
se te dua, se te dua!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)