Zana & Edona Imeri - Jemi 1

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edona:
Akoma sesht siq duam ne,
esht e plot kur ike krejt, une ketu e ti andej,akoma ka kufi qe ti duam tjert ty, jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1...

Zana:
Ne ender peqdo dit te endoj gjdot dit me shum e deshiroj, dua te zgjohem une nje dit kur mes nesh sdo te ket as nje emrer kufi jemi 1 jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1...

Ref:(x2)Zana & Edona
Jemi 1, jemi 1,jemi 1, dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 dot jemi 1 jemi 1 jemi 1 dot jemi 1 jemi 1...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)