Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Motrat Mustafa - Kenge Dasmash (kujton Baba I Lules)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kujton baba i lules
kujton baba i lules
po ja kallim shpijen

Kujton baba i lules
kujton baba i lules
po ja kallim shpijen

jo babo jo
jo babo jo
po ta marrim bijen

Kujton nena e nuses
kujton nena e nuses
po ja marrim hisen

Kujton nena e nuses
kujton nena e nuses
po ja marrim hisen

jo nano jo
jo nano jo
po ta marrim bijen

Kujton vllau i lules
kujton vllau i lules
do t´ja kallim oden

Kujton vllau i lules
kujton vllau i lules
do t´ja kallim oden

jo djalo jo
jo djalo jo
po ta marrim motren o

Albumi :jeta ne qeli
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)