Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Jam Ne Vetmi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
m´kalon jeta
jam ne vetmi
o fati im ti me ndihmo

vetem netet me shoqerojne
ku u trete dashuri

nese kjo jete ka nje rruge
atehere une rrugen do ta gjej
o zot i madh ti me ndihmo
ti rrugen mua me trego

jam pikelluar jam merzitur
ku iku e shkreta dashuri
dot kendoj do da kerkoj
do ta therras ne lumturi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)