Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lil G - E Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
aaaaaaa qka u bo sonte puna jote bukuroshja ime ajt tja nisim lojes filli i nevojes 15 vjet nen 20 si danez po ju pershendes

ref
e di kjo qik eshte per mu ajo qem don mu ajo qem don mue e di e di e di ajo ejjjjjjjjj je ti je ti je ti je ti .

tash une e di tash une e di e tash ti e din se un po boj te tepermen kena menu kena menu kena menu per me u taku .

je e ftume V.I.P e ke aty venin garanci se per mu nuk ka rendesi a vjen me taksi a vjen me limo shum de je bingo taman kasino dhe e thrras un qiko.

fiesta nuk mbaron qdo sen po ndryshon aftopari ti menon aftopari ti ku don po zemer si sbon kerkush nuk t'pengon lucin ty t'tregon aspak nuk vonon bling bling kte qellimin qe nuk e dinim nuk e dinim nuk e dinim

lady purpurt (2x) sikur te kisha gjithnje me vete gjithnje me vete

ref:
e di kjo qik eshte per mu e di ajo qem don mu (je ti ) ajo qe un du (je ti ) . e di e di je ti je ti je ti je ti .(2x)ejjjjjjjjjjj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)