Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa - Do Ta Ruaj Me Xhelozi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
shume keq pesuam
keq pesuam ne te dy
rrugeve te botes
rruges na takojn

une pyes veten
cka po n'doth me ne
athua magjit
e dashuris m'baruan

e ne cdo kenge
pa un'dalur t'kerkoj
cdo hap i kohes
gjurmet tona jane tret

ne mua mbeten
plag ce koha s'sheron
kekova dashurin
gjeta dhembjen ce me mundon

REF:
do ta ruaj me xhelozi
puthjen tende te pare
s'do te harroj ne ardhmeri
fjalet ce mi the (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)