Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Ceka - Shtatori I Pare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shtatori i pare
blerim dhe shoke te rinj
na solli ne
o shoqja im i mire

Shtator te tjere
kaluan dhe do te vine
dhe krahe per krah te 2
ne na gjen

Nga brehu i detit vije ti
dhe une nga bjeshket plot freski
dhe mindis nesh
u lidh kjo miqesi

Ne ditet e mia hyre ti
o shoqja ime e rinise
te ndjeva prane
ne ate shtator te pare

Shtatori i pare
blerim dhe shoke te rinj
na solli ne
o shoqja im i mire

Shtator te tjere
kaluan dhe do te vine
dheme te forte e ben
Miqesine!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)