Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Loti N'faqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o babi om une kur te rritem kam me ju dash fort ju

kush ta mushte goten babe tavllen kush ta shkunte un erdha knej me pyt per ty me than ai po vunte naten qe ika un ty te hiken syt e ballit
ather kishe mor pe krah se si po ja bon hallit tena problemet ba ti me mu i ke nda isha un i vogel po per men ty tkam ngja si u krenojshe thojshe i cun ma fali zoti un jam e mira jote se duket qy mjes moti........................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)