Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Taulanti - Tolerant

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gjithcka m'kerkon
te gjitha ti jap
sepse te dua shum
te dua pa mas

Un te gjunjezohem
ti me bje mua me kemb
un te toleroj
e ti vazhdon me shfrytezon.

(refreni)
Un gjithmon te toleroj
ti ma keq mu m'a ben
me trillime jeten ti e qon
Te toleroj te me duash
ti nuk deshiron
tolerancen time e shfrytzon

Gjithcka mkerkoje
te gjiitha ti dhash
sepse te doja shum
te doja pa mas

Ti me mashtroje
interesin e shikoje
prandaj me sme ke pran
me i joti sjam

(refreni)(2x)
Un gjithmon te toleroj
ti ma keq mu m'a ben
me trillime jeten ti e qon
Te toleroj te me duash
ti nuk deshiron
tolerancen time e shfrytzon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)