Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blinera & Hekuran Krasniqi - Lali

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
H: Sa her që të takoj m'dridhet buza njësoj,,
B: lali je shum i nxet nuk e di a e ke vërtet...

B: qke mor lal që nuk erdhe me ngadal,mos u nxito më të mirën do ta fal,
H: as njoftim n'gazet as n'internet un nuk tkam gjet,ka shum koh lali që pas teje du me u tret...

B: qke mor lal që më flet me mijra fjal,mos u nxito më të mirën do ta fal,
H: të kërkoj në pabb,në bife në kanape,ske ku shkon lali veq për mua ti ke le...

B: lali ti rri i qet kjo pun bëhet shum leht,lali je shum i nxet nuk e di a e ke vërtet,
H: sa her qe te takoj m'dridhet buza njesoj lali s'mund te duroj hajde luje ti ket loj...{2herë}

B: qke mor lal që nuk erdhe me ngadal,mos u nxito më të mirën do ta fal,
H: as njoftim n'gazet as n'internet un nuk tkam gjet,ka shum koh lali që pas teje du me u tret...

B: qke mor lal që më flet me mijra fjal,mos u nxito më të mirën do ta fal,
H: të kërkoj në pabb,në bife në kanape,ske ku shkon lali veq për mua ti ke le...

B: lali ti rri i qet kjo pun bëhet shum leht,lali je shum i nxet nuk e di a e ke vërtet,
H: sa her qe te takoj m'dridhet buza njesoj lali s'mund te duroj hajde luje ti ket loj...{2herë}
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)