Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Jam Deh Me Raki

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

2x
jam deh me raki aman aman
jam deh me raki
2x
si tja baj sedi aman aman
si tja baj sedi

II

2x
jam deh me konjak aman aman
jam deh me konjak
2x
nty jam ba merak aman aman
nty jam ba merak
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)