Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kengetare Te Ndryshem - Bylyzyk Ne Dore

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

bylyzyk ne dorebylyzyk ne dore
2x
e morra drapnin e shkova me korr

II

korrem sa korrem ulum me pushu
2x
paja more djal
se kam dicka met tregu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)