Kengetare Te Ndryshem - Kam Shume Kohe Qe Pres

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

2x
ka shume kohe qe pres
dua te shikjoj
ka shume kohe qe pres
dua te te perqafoj

refreni 2x

eja eja ti e dashur
eja sa ma pare
ne te dy ta lidhim jeten
se la pa te marre

II

2x
mi ke syte e zi
vetullat gajtan
se per ty moj goce
zemra po me qan

refreni 2x

eja eja ti e dashur
eja sa ma pare
ne te dy ta lidhim jeten
se la pa te marre
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)