Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kengetare Te Ndryshem - Ku Ke Ti Moj Ajshe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ku ke ti moj ajshe
moj te molla aman te molla
ti te molla shkojshe
molla te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe

ku ke ti moj ajshe moj
te dardha aman te dardha
ti te dardha shkojshe
dardha te amla hajshe
dashnorin mendojshe
shume e dashurojshe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)