Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Uji Mineral

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hipi vetures e gjer ne durres
Le te degjohet se u nisem ne
Merr patatina ,zero promila te alkoolit
Ne gjak i kem
Se alko-oli oli ngroh vetem per nje cast
Alkooli oli s eshte per kete rasttt

ref...
Uji mineral a nuk eshte fenomenal
per t'na dehur
sonte per t'na dehur
Uji sna perzin
kokekthjellur do te rrim
dashurine sonte per ta gjetur 2x

Nis aventuren
kaloje uren qe na ndahu
dite e dite me par
merre freskohu e koncentrohu e dashurohu si te ishe i marre

Se alko-oli oli ngroh vetem per nje cast
Alkooli oli s eshte per kete rasttt

ref...
Uji mineral a nuk eshte fenomenal
per t'na dehur
sonte per t'na dehur
Uji sna perzin
kokekthjellur do te rrim
dashurine sonte per ta gjetur 2x

U u u uji ... u u ujii...

ref...
Uji mineral a nuk eshte fenomenal
per t'na dehur
sonte per t'na dehur
Uji sna perzin
kokekthjellur do te rrim
dashurine sonte per ta gjetur 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)