Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kejsi Tola - Carry Me In Your Dreams

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
My love for you grows with each passing day,
I’m by your side,
When you’re away.
And when I miss you and long for your care,
I close my eyes and you’re there.

All that I ask is one moment in time,
No strings attached,
No drawing lines,
You feel my thoughts even when you’re not here.
I close my eyes,
Close my eyes and I feel,
You’re there.

[Chorus: 2x]
Take my love,
Take my heart,
Carry me with you in your dreams.
No, no, never let go,
Wonder of love,
Magical glow.

All that I ask is one moment in time,
No strings attached,
No drawing lines,
You feel my thoughts even when you’re not here.
I close my eyes,
Close my eyes and I feel,
You’re there.

[Chorus:]
Take my love,
Take my heart,
Carry me with you in your dreams.
No no never let go,
Wonder of love,
Magical glow.

Search for me,
In your dreams.
Search for me,
It’s where I’ll be.

[Chorus: 2x]
Take my love,
Take my heart,
Carry me with you in your dreams.
No no never let go,
Wonder of love,
Magical glow ooooooooooooooooooooooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)