Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqip Nb - Të Kam Dasht Me Zemër

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Të kam dasht me Zemër Po ti më ke lan.
Por ti më ke lan)

Ref:
Të kam dasht me Zemër
Por ti më ke lan
Spaska qen e shkruar
Më të jemi bashk x2

Linda ku shkove
Mua më harrove
Unazën time
Tjetrit ja dhurove

Fajtor isha un
Se shumë gabova
Ta dhash zemrën
Tradhtin e fitova

Të kam dasht me Zemër
Por ti më ke lan
Spaska qen e shkruar
Më të jemi bashk x2

Kthehu zemra ime
Të lutem kupto
Dashurien ton
Kurrë mos e harro

Mos luj me Dashuri
Se shumë shtrejt kushton
Një gabim të vogël ban
Zemrën e lëndon

Ref:
Të kam dasht me Zemër
Por ti më ke lan
Spaska qen e shkruar
Më të jemi bashk x3
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)