Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suat Ajdini - Ku Je Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti m'lendove mu ne zemer
M'le n'vetmi cdo natë
Ti m'lendove mu ne zemer
M'le n'vetmi cdo natë
Nuk e di nuk e di pse jam i pafat
Nuk e di nuk e di pse jam i pafat
Kujt i the sonte te dua
Kujt i the cdo natë
Kujt i the sonte te dua
Kujt i the cdo natë
Ku je ti .Ku je tiiii
Se un s'jam rahat
Ku je ti,Ku je ti
Se un s'jam Rahat
Atë ditë kur u largove
Mbeta me lot në sy
Atë ditë kur u largove
Mbeta me lot në sy....
Veq ta dish veq ta dish
Se m'ke lën n'vetmi
Veq ta dish,Veq ta dish
Se m'ke lon n'vetmi
Kujt i the sonte Të dua
Kujt i the çdo natë
Ku je ti Ku je ti
Se un jam pafat
Ku je ti Ku je ti
Se un s'jam rahat
Ku je ti Ku je ti
Se un sjam rahat......
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)