Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Dua Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si yll ne nje nat ti me ndriqove
Dhe krejt rastesisht me pervetsove
Doja qe nata te zgjas tete puth dhe me ty te flas

Ref:
Te te them se te dua dua dua
Te te puth ne buz
Te ta prek belin belin belin belin tend te holl
Ooooo zot

Qfar mrekulli kjo nat me solli
Kush je nga vjen ti hyni qe qesdis ooo zot
Dhe mos me zgjo nese un jam ne gjum veq me lejo sy mbyllur tet sho

Ref:(x3)
Te te them se te dua dua dua
Te te puth ne buz
Te ta prek belin belin belin belin tend te holl
Ooooo zot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)