Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roderika Ukelli - Pasta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
secili nga ne e pret dashurin e madhe te vet ora drekes kur kerset mami ola me thret

ReF:qeni dashurohet ne nje mac maca dashurohet ne nje djath djathi dashurohet ne nje past mami dua past,pasta me kenaq , me kenaq

secili nga ne e pret dashurin e madhe te vet ora drekes kur kerset mami ola me thret

ReF:qeni dashurohet ne nje mac maca dashurohet ne nje djath djathi dashurohet ne nje past mami dua past, pasta me kenaq,me kenaq

ReF:qeni dashurohet ne nje mac maca dashurohet ne nje djath djathi dashurohet ne nje past
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)