Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar Kodoshi - Terapia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ahh vakt o vakt...
Eeee nvakt tile...

Terapia mere qo te shpia ska me prit bone dasmen e shtrejt le ta thejn kusherit le t´hajn e le t´pin paguna (ai qe pin)sdi pse une spo po hi me kry gjinekologjin(x2)

Nimi e nonqin e sdi sa mdheten per me nxon ski vyt me pas kuleten full as mu kon cool po veq ki vyt me fol deri sa je bo qull.
Tada me kallxojke qysh i rxojke n´taphone me at trikin me qebapqihone femna so kon si tash tash po lypen t´likshta perpara o lyp trash.
Shum mish qi me pas qka me kap qi kur tja ngjet me pritu ti mu qkap.
E tash nuk po dojn sytliash po dalin neper kllaba e kish po pin hash.Po ngrehen e po ngrehen u zbehen e po thehen po lyhen e po ngjyhen sahat e dakik po fryhen.

Perpara jon martu kur ka thon babloki e tash martohen se ju thot gjinekologi

Terapia mere qo te shpia ska me prit bone dasmen e shtrejt le ta thejn kusherit le t´hajn e le t´pin paguna (ai qe pin)sdi pse une nuk po hi me kry gjinekologjin(x2)

Alfayed I' rapin' for Kosovo Albania pritty girls I don't hate you
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)