Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Sa Katile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e sa katile o mu tregove si ste erdhi pak gjynah....2her....

mjaft o moj mfaft me dogje gjan n.......2*her...

e hapa zemren dhe dy fjal ti thash o shum te dua ne ket dynja ...2*her....

.........rf....
mjaft o moj mjaft me dogje gjan ........2her.......
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)