Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luta - Leylim Ley

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e vet nana djalin e vetë
kon e don bir imm
e vet nana djalin e vet
konë don biri im
une e du moj nana ime
gjemilenn gjemilen lejlymle
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)