Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luta - Ku Ti Gjej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me jan lodhur syt
Asgje nuk po shoh
Shpirt o tash pa ty
As veten se njof 2x

CHORUS:
Ku ti gjej moj ku ti gjej
Ata syt e tu
Kjo vetmia me mundon
E un prap te du 2x

Loti se pret lotin
Kush po me qetson
Ku eshte fjala jote
Thojshe se me don

CHORUS:
Ku ti gjej moj ku ti gjej
Ata syt e tu
Kjo vetmia me mundon
E un prap te du 3x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)