Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Klinaku - Ne Buzet E Tua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Deri me tash nuk pata fat dal e kthehem vet qdo nat pa dashuri e pa shok sa e zez ishte kjo bot .

Per nje moment Kur te kam pa gati pika me ka ra per mat mir ne kete jet me pas lyp se kisha gjet .

Ref. 2x
Buzet e tua si mjalta sa shpejt qe me shkoj nata buzet tua si rrush nuk e besoj qe i ka najkush...

Deri me tash vuaja shum dhimbja ime s'kishte fund
skish ma keq e ma veshtir
se me prit nje dit mat mir
per nje moment kur te kam pa gati pika me ka ra per mat mir ne kete jet me pas lyp se kisha gjet

Ref. 2x
Buzet e tua si mjalta sa shpejt qe me shkoj nata buzet tua si rrush nuk e besoj qe i ka najkush ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)