Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roy - Dridhu Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tani cdo gje eshte gati gjithcka po funksionon
te gjithe pra behemi gati muzika po fillon
pa fund do jete kjo nate me muzike non-stop
te gjithe do kercejme me emrin hip-hop
nje vend shum i ndezur dhe plot gjallmeri
kjo nate eshte e jona per asgje s'dua t'ja di
ne prani bukuroshet tona te veshme si perhere
zbukurojne kete mbremje krijojne atmosfere
ca brune ca bjonde ca me floke me hone
me veshje ekstravagante ta heqin trurin sonte
seksi te mira te pista delikate
gjithe ashtu jane shoqeri e merzia e kesaj nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Sonte gjithe po festojne kjo nate eshte me nivel
a thu gjith jane prezent askush jashte nuk ka ngel
qind per qind jane rini nga tre kater me mosh femij
ja kan nis per me pi me viski e raki
jane dhe keta gangstera qe jetojne ne Itali
qe vin me euro e dollar askujt me s'po ja ndin
mercedezat tipit te fundit jashte nuk jan arestu
me keto femrat bukuroshe naten sonte me kalu
me shijhu kete muzik me hip-hop me shoqeru
per asnje mos me mendu gjitha sonte me i harru
gjitha sonte me i harru

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Ne kete mbremje te bukur qe vazhdon deri ne mengjes
me mikrofon jam une dhe ju pershendes
me hip-hop si gjithmone t'ju largoj nga cdo stres
per rreth me gangstera qe merren me gjithe kres
me teper dua te flas por ky tekst nuk mjaftone
shpresoj qe do me ndegjoni me nje tjeter version
se ju duhet ta dini se ky eshte vetem nje fillim
me hip-hop me nivel gjithmone me stilin tim
do vazhdoj gjithmone me nje stil origjinal
se muziken e kam ne gjak asnjehere s'dua ta ndal
se une jam Roy stilin tim se ndryshoj
ne mes bukurosheve tona gjithmone une do kendoj

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)