Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Trimi - Plum N'ball

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
.........................................................
Kjo osht lidhje e fort nga jugu ne veri
Bojm per njeri tjetrin per boten zdu tja di
Me fitim pa fitim ka ardh koha per bashkim
Shiptari nuk nje me luft nuk ka me 2luftim
Nuk duam tja dim qa bon ti e kush je ti
Kemi dostat belagji mushim gotat me raki
........ nat per nat osht viti ri
Nga KOSOVA ne SHQIPRI shkrepi armet bresheri
.........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)