Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - Ja Fali Zemrën

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S`dua te kthehesh
Tani po e di kush je
Sonte me shkrihesh
E kurse neser as nuk me njeh
Je nje aktore
Qe rolin e luan perfekt
Por me mua s`do ta kesh aq leht
Se skenarin ne fund e shkruaj vet

REF:2x
As per zor as per qef
As per t`mir as per t`keq
Emrin tim s`ke nevoj me permend
Shikoje jeten me nje sy tjeter
E ndoshta mbusheh mend.

Ia fali zemren
Veq asaj qe e di sa vlen
Shume me te bukur
Edhe me sy mbyll e gjej.
Je nje aktore
Qe rolin e luan perfekt
Por me mua s`fo ta kesh aq leht
Se skenarin ne fund e shruaj vet.

REF:2x
As per zor as per qef
As per t`mir as per t `keq
Emrin tim s`ke nevoj me permend
Shikoje jeten me nje sy tjeter
E ndoshta mbushesh mend.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)