Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arif Murati - Jemi Nda

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x.
Në zemren time je gjithmon a thu vall kush na denoj që më stë jem me ty ooo shpirti im..

2x.
Edhe një her po të them sikur të ishe në vendin tem ma keq sma kishe bo tash jemi nda..

2x.
Tash un spo mundem me duru xhdo gjë ne mes nesh ka perfendu ndarja jon ooo shpiirt shum mka lendu..

2x.
Edhe një her po të them sikur të ishe në vendin tem ma keq sma kishe bo tash jemi nda..

1x.
Edhe një her po të them sikur të ishe në vendin tem ma keq sma kishe bo tash jemi nda..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)