Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Ibrahimi - Nuk Me Shkon O Shpirt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk me shkon o shpirt
nuk pe don
sa her ta fala ti prap gabon 2 her

Fjalt e mia nuk krykan pun
me ndjenja tmia ti prap po lun 2 her

Nuk me shkon o shpirt
veq me lot
e krejt koha na shkoj kot 2 her

Me ke prek ne damar
e me kurr skam per ta fal 2 her
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)