Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendresa Batllava - Te Mahalla Fundit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te mahalla e fundit osht takimi yn i par kaluam shum or askush pa na par

Te mahalla e fundit osht takimi yn i par kaluam shum or askush pa na par

Te mahalla e fundit osht takimi yn i par kaluam shum or askush pa na par

Te mahalla e fundit osht takimi yn i par kaluam shum or askush pa na par
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)