Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - 1 Nat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
............................................................
Eyy kesh club tu nejt mbram
Vet me veti thash qu pak kce
Nashta dikujt knej ja lo naj shej
E shkojm nhotel bashk me to pak flejm
Shtrat .... king
Smuni me pa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)