Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Rexhepi - Mos Zbulo Ti O Shi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos zbulo ti o shi
gjurmet e asaj kohe

Kur dashurine e quajta jete
dhe meshiren urtesi
dhe meshiren urtesi

Kur dashurine e quajta jete
dhe meshiren urtesi
dhe meshiren urtesi

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim

Me jep forc o jete
ti urej ato dite

Ta shijoj kohen qe mbeti
te jetoj i qete
te jetoj i qete

Ta shijoj kohen qe mbeti
te jetoj i qete
te jetoj i qete

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim

Ti je yll i jetes sime
dua te rish deri n'agim
qe ndricove zemren time
ti je pjes e shpirtit tim
ti je pjes e shpirtit tim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)