Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Meda - Kur E Don E Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qysh nuk mbet n'zemer
dynja prej dashnije
pa u vra qdo zemer
t´dashurume e pikllon
koha e shkumme qdo zemer
qe ne dashnia raa vetes keq
ska dasht me i ba po me fatin
kush s´pajtohet edhe
ma shum do te lendohet

Reff 2x
Kur e don e don e don
kur se don nuk ke qka bon
gjthmon njerzit kshtuu kan vujt
do skan dit e do s´kan mujt
Kur e dOn e dOn E don
kur se don nuk ke qka bon
gjith dynjajja kshtu ish kan
mos me kon nuk i kishin than

Qysh nuk mbet zemer
dynja prej dashnije
pa u vraa qdo zemer
t´dashurume e pikllon
koha e shkumme qdo zemer
qe ne dashnia raa vetes kaq
ska dasht me i baa po me fatin
kush s´pajtohet edhe
me shum do te lendohet

Reff 4x
Kur e don e don e don
kur se don nuk ke qka bon
gjthmon njerzit kshtuu kan vujt
do skan dit e do s´kan mujt
Kur e dOn e dOn E don
kur se don nuk ke qka bon
gjith dynjajja kshtu ish kan
mos me kon nuk i kishin than.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)