Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Nje Dite Kur Do Te Vdesim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1.Nje dit kur do te vdesim kur s"do jemi ne kete bot do te flasin shum te tjeret do tna kujtojn me lot.

Ne libra do te shkruhet ne zemra do te rruhet dashuria jon qe u shua pergjithmone.

refren:Sa dashuri do te vdesin e do te lindin por asnje neve s"na ngjan ishim dashur ne me teper do te shkruhet do le gjurm sikur nje roman.2x.

2.Te mos ishte dashuria do te jetonim e me gjat po i helmon zemrat tona nuk kemi pas fat.

Ne libra do te shkruhet ne zemra do te rruhet dashuria jon qe u shua pergjithmone.

refren:Sa dashuri do te vdesin e do e lindin por asnje neve s"na ngjan ishim dashur ne me teper do te shkruhet do le gjurm sikur nje roman.2x.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)