Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Sugarja E Nanes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dy tri fjal moj bija ime po du nana me ti than ne shpi t´huj moj bija e ime e lazdrume sdu me kan shum po ttutna ngoje nanen hujn e vjeter per me lan se ma nuse kur do bahesh ki me pa qa kan me than

Ref:

x2 Moj sugarja e nanes sonte po martohesh ishalla moj bij e nanes ne shpi t´huj gezohesh

Boni bij hyzmet ti vjerres mos i thuj se stkam ba nan boni punt qysh e ka reni e mos prit vjerra met than shum po tutna ngoje nanen hujn e vjeter per me lan se kur do bahesh nuse ki me pa qa kan me than

x4 Moj sugarja e nanes sonte po martohesh ishalla moj bij e nanes ne shpi t´huj gezohesh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)