Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhi & Aferdita Elshani - Dua T'jem Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nexhi

kur me rrin pran pran kur te kam asgje nuk eshte njesoj
ty te kam gjan me ty une jam veq per ty jetoj.

aferdita

po e pranoj do te besoj q'do fjal qe ma ke than po zemren time djal nuk mundem me ta fal nuk e meriton.

nexhi

sa her qe kam besu qe mundem me't pushtu vitet kan kalu mendova je per mu nje tjeter pa shiku mundesh me duru.

aferdita

sikur ta dija djal se ti me dashuron e nuk po aktron
me ty do isha sot
sot edhe njemi mot do ishim te dy un do isha me ty.

nexhi

nje koh e gjat kaloj dua te te takoj dua t'ledhatoj
me thuaj se me pret se pritja po me vret nuk qenka e leht.

aferdita

me dashuron e nuk me harron shum po me mundon
qe zemren ta kam thy e ste shikoj ne sy e veshtir te ty.

nexhi

sa her qe kam besu se mundem me't pushtu vitet kan kalu mendova je per mu nje tjeter pa shiku mundesh me duru.

aferdita

sikur ta dija djal se ti me dashuron e nuk po aktron me ty isha sot
sot edhe njemi mot do ishim te dy un do isha me ty.

nexhi

sa her qe kam besu se mundem me't pushtu vitet kan kalu
mendova je per mu nje tjeter pa shiku mundesh me duru.

aferdita

sikur ta dija djal se ti me dashuron e nuk po aktron me ty do isha sot sot edhe njemi mot do ishim te dy un do isha me ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)