Më mbaj mend (për 1 muaj)

F-Kay - Edhe Njo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref

One more drink One more One more One more drink One more drink
One more drink baby got me tipsy we be going crazy
One more One more One more drink
One more drink baby got me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo wee please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...

F-kay

Du mu ba tull du mu ba dru du mu ba qull
krejt mu tranu Du me pi jack cola se jom
shume High Roller superstar baby festoj
si Rocken Roller Kur msheh ne club jom shume
clap krejt e din se kush oshte dhe fly gay
jom i vesht jom i vesht sa 1 milion box
V.I.P Style qefin on dhe Rox qoni
durt nalt qoni gotat nalt Lady's thoben
poshte nalt poshte nalt ni jet te cmendur
e kom jetoj si boss nese nuk beson vete
BLERON aj thobenn ta soss...

Ref(2x)

One more drink baby got me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...

F-kay

Du Du Du Du me pi une gjith sa ki me qit
Jo veq 1 po 2 a 3 krejt naten me thy me ty
du mu ba Tok me ja qi nanen
t'Merkuren t'ejten premten shtunen dillen edhe
t'hanen du me qu tekilla 10tqe ka te eci me bo
8tqe fol qka dush sma kapirat vetum neser qka
ume veshe kom baravodka kom edhe wisky
bakaritekilla FreeStyle mu bo tipsy jom ka
nihna nice jom ka nihna High dheze edhe njo
Puff Puff don be shiny une nuk jom alkoholist
as nuk jom drogirash du me kan gjith qishtu
me kan way sexy

Ref(2x)

One more drink baby got me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo wee please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...

F-kay

njoooho qoje edhe njo njoho me pi veq edhe njo oo
edhe njo oo edhe njo oo baby bring the ice se u ba shume
high joooohh qoje edhe njo njoho me pi veq edhe njo
qoni gotat nalt edhe ka ni caj baby bring the ice se u ba shum
high

Ref(2x)
One more drink baby game me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...
yow yow bax give me one more drinkkk Bitch....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)