Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bitonia - Besën Po Ta Jap

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
skam lan sen pa e provuar
skam lan gje pa be ne kete jete
por qe ty nuk te shijova
dije syte qel kan me me mbet

skam lane sen pa e provuar
skam lane gje pa be ne ket jete
por qe ty nuk te shijova
dije syt qel kan me me mbet

Refren:
luj edhe naj dite
nuk te shkon shume gjate
do ta gjej ni tjeter besen po ta jap
nuk po kam durim me te lute per gjdo nate

veq ne dashuri kurre nuk pata fat
veq ne dashuri kurre nuk pata fat

nuk ka dite qe spo te shkruaj
asnje fjal ti sma kthen
ani zemer t'ka ardh dita ty me lujt me zemren tem

nuk ka dit qe spo te shkruaj
asnje fjal ti sma kthen
ani zemer t'ka ardh dita ty me lujt me zemren tem

Refren:
luj edhe naj dite
nuk te shkon shume gjate
do ta gjej ni tjeter besen po ta jap
nuk po kam durim me te lut per gjdo nate

veq ne dashuri kurr nuk pata fat
veq ne dashuri kurr nuk pata fat

luj edhe naj dite
nuk te shkon shume gjate
do ta gjej ni tjeter besen po ta jap
nuk po kam durim me te lut per gjdo nat

veq ne dashuri kurr nuk pata fat
veq ne dashuri kurr nuk pata fat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)